top of page

Endüstriyel Hangar Kapıları

Luciddoor endüstriyel hangar kapılarının çok geniş bir boyut yelpazesi vardır. Boyut sınırları için uzman Luciddoor teknik personeli ile temas kurunuz. Farklı elektronik kontrol seçenekleri bulunmaktadır. Endüstriyel hangar kapıları tüm hava koşullarına, rüzgâra ve kire dayanıklıdır.

Luciddoor hangar kapıları soğuk iklim koşullarında bile güvenli kullanım sağlar. Yapısal özellikleri sayesinde ısı yalıtımı sağlarken, kapı yüzeyinde yoğuşmayı minimuma indirerek donmaya engel olur.

Minimum bakım maliyetleri sayesinde Luciddoor endüstriyel hangar kapılarının ömür maliyetleri çok ekonomiktir.

Kapı dikmeleri, kapı boyutlarına bağlı olarak farklı kalınlıklarda imal edilmektedir. Kapının taşıyıcı sistemi, kapı yukarıya doğru toplanarak açıldığı için binanın içerisinde yer işgal etmez.

Luciddoor endüstriyel hangar kapıları, TS EN 12424 standardına göre tüm rüzgâr yüküne karşı direnç sınıflarında üretilmektedir.

Endüstriyel hangar kapısının kontrol ünitesi, her bir uygulamanın kendine has ihtiyacına uygun olarak seçilebilir. Standart kontrol ünitesi üç butonlu (açma, kapatma, durdurma) tiptedir. İsteğe bağlı olarak, uzaktan kumanda, ipli kumanda, radar ve manyetik alan algılayıcı sistem de sunulmaktadır.

Standart kapı brandasının dışında pek çok branda seçeneği bulunmaktadır. Sıcak çalışma alanları için sıcak kaynak çapağı ve benzeri sıcak malzemelerin sıçramasına dayanıklı silikon branda önerilmektedir. Isı yalıtımlı branda kullanılarak hem sıcak hem de soğuk iklim koşullarında iç ortam sıcaklığını dengede tutmak suretiyle iklimlendirme maliyetlerinden tasarruf etmek mümkündür. Hırsızlığa karşı korumalı branda kullanımı davetsiz misafirleri dışarıda tutarken, yarı saydam branda ışığın belli bir kısmını içeri geçirmektedir. İsteğe bağlı olarak kapı brandası üzerinde pencereler de oluşturulabilir.

Luciddoor endüstriyel hangar kapılarının başlıca avantajları şunlardır:

  • Rüzgâra, neme, kire ve toza karşı yüksek dayanım

  • Ekonomik bakım maliyetleri ile güvenilir kullanım

  • Minimum bakım ihtiyacı sayesinde ekonomik toplam maliyet

  • Minimum yoğuşma

  • Kapı donmaz

  • Pek çok branda seçeneği: silikon, ısı yalıtımlı, hırsızlığa karşı korumalı veya yarı saydam brandalar

  • İhtiyaca uygun elektronik kontrol seçenekleri: üç butonlu, uzaktan kumandalı, ipli kumandalı veya manyetik alan algılayıcı sistemli

 

Destek hizmetleri

Luciddoor, hangar kapınızın tasarımından, tüm hizmet ömrü boyunca bakım hizmetlerine kadar verimli ve güvenli kullanım için kapsamlı destek hizmetleri sunmaktadır.

Tasarım ekibimiz, projenize özel hassas mukavemet hesaplarını yaparak size özel tasarım hizmeti desteği vermektedir. Satış sonrası hizmetler birimimiz, hangar kapınızın hizmet ömrü boyunca verimli ve güvenli kullanımı için periyodik bakım desteği sunmaktadır.

bottom of page