top of page

Havacılık Hangar Kapıları

Rijit çerçeve yapısı sayesinde Luciddoor hangar kapıları, havacılık hangarları gibi büyük ölçekli dış ortamlarda kullanım için idealdir. Helikopter ve askeri uçak hangarlarından yolcu uçağı hangarlarına kadar farklı ölçekli güvenilir uygulamaları bulunmaktadır.

Luciddoor hangar kapıları güvenilir ve uzun ömürlüdür. Bakım ihtiyacı minimumdur. Ağır endüstriyel koşullara uygundur ve bakım maliyetleri düşüktür.

Luciddoor hangar kapıları, nem ve sıcaklık koşullarındaki değişikliklere; kire, toza, aşınmaya ve yüksek rüzgâr yüklerine dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Brandanın PVC malzemesi buzlanma önleyici kimyasallara dayanıklıdır.

Luciddoor’un mulyon çözümü sayesinde kapı açıklığının genişlik sınırı bulunmamaktadır.

Çok geniş ve çok yüksek kapı açıklıklarında güvenli, ekonomik ve pratik kullanım için en iyi çözüm Luciddoor hangar kapılarıdır.

Luciddoor’un avantajları

Luciddoor hangar kapıları hafif ve dayanıklıdır. Piyasadaki diğer yukarı toplanır hangar kapılarından farklı olarak, ağır taşıyıcı yapılara ihtiyaç duymazlar. Bu sayede, bina yatırım maliyetlerini ekonomikleştirirler.

Geniş açıklıkları kapatan uçak ve helikopter hangarları ile bakım hangarları kapılarında bazı ek özelliklere ihtiyaç duyulabilir. Kapı kumaşı, ses yalıtımı, ısı yalıtımı ve hırsızlığa karşı koruma seçenekleri ile seçilebilir. Isı yalıtımı seçeneği, hangarın iklimlendirilmesinden doğan maliyetlerde tasarruf sağlar.

Luciddoor hangar kapıları, aşırı soğuk iklimlerden aşırı sıcak iklimlere kadar güvenilir bir seçenektir.

Hangar kapısı kumaş özellikleri

Hangar kapısı kumaşı aşınma ve yırtılmaya karşı çok dayanıklıdır. Kumaşın kapıya tespitinde perçin kullanılmamaktadır. Hangar kapısı kumaşı temiz ve düzgün bir görüntü sağlar. Bakımı ve onarımı çok ekonomiktir.

Hangar kapısı ışık geçirgenliği olan kumaştan seçilebileceği gibi, üzerinde rüzgar mukavemetinden ödün vermeyecek miktarda pencere bulundurabilir. Hırsızlığa karşı koruma seçeneği de bulunmaktadır.

Destek hizmetleri

Luciddoor, hangar kapınızın tasarımından, tüm hizmet ömrü boyunca bakım hizmetlerine kadar verimli ve güvenli kullanım için kapsamlı destek hizmetleri sunmaktadır.

Tasarım ekibimiz, projenize özel hassas mukavemet hesaplarını yaparak size özel tasarım hizmeti desteği vermektedir. Satış sonrası hizmetler birimimiz, hangar kapınızın hizmet ömrü boyunca verimli ve güvenli kullanımı için periyodik bakım desteği sunmaktadır.

bottom of page