top of page

Hakkımızda daha fazla bilgi

Kapı Sistemleri Mümessillik San. ve Tic. Ltd. Şti. 2002 yılında kurulmuştur. Yüksek hızlı endüstriyel kapılar ve hangar kapıları imalatının yanı sıra, seksiyonel kapılar, toplanır kapılar, sarmal kapılar, yüksek hızlı kapılar, özel kapılar, rampalar, korunaklar, yangın sistemleri ve hareketli bölme sistemlerinin tedariği konularında faaliyet gösteren Kapı Sistemleri, bünyesindeki üretimi 2015 yılından bu yana Luciddoor markası altında yürütmektedir.

Kapı sektörünün ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve ürünler sunan, üretim kalitesini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Luciddoor, girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla kurulmuştur.

İnşaat sektöründe tedarikçisi olduğu yurtdışı firmalardan ve üretiminde olduğu ürün grubunun projelendirme, satış, üretim, ithalat, montaj ve satış sonrası hizmetleriyle komple çözümler sunmaktadır.

Luciddoor geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında endüstriyel ve ticari işletmelerden lojistik tesislere kadar pek çok prestijli projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Luciddoor, kapı ve geçiş sistemleri sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Luciddoor markasının yenilikçi yaklaşımı, kalite garantisi ve müşteri odaklı vizyonu bu konuma ulaşmasında temel etken olmuştur.

Şirketimiz, bugün yetkin teknik ve idari kadrosuyla, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ile Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Luciddoor, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla, gösterdiği başarılarla dünyanın dört bir tarafından gelen kuruluşların arasından sıyrılarak sektöründe öncü olmayı başarmıştır.

Luciddoor uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedariğine ve uygulamasına kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla dünyada sektöründe tanınan ve aranan Türk markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

bottom of page